ART / Lithographs / Graphic art 15781001
nr 1578 1001
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Lasse Åberg (b. 1940), Sweden. "World Cow". Signed, numbered EA-upplaga 20/20, dated 2023. Giclée, Image dimensions: 28x44 cm, outer dimensions including frame: 49x63 cm. Skänkt av konstnären,
GRAPHIC ART, "World Cow". Signerad, numrerad EA-upplaga 20/20, daterad 2023. Gicléetryck, bildmått: 28x44 cm, yttermått inklusive ram: 49x63 cm. Skänkt av konstnären
Lasse Ã…berg, born 1940, Swedish graphic artist, painter and film artist.
3000
SEK 5600
Monday November 13 2023
at 16:01:00
2.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Robot)
4.000 kr
4.000 kr
4.000 kr
4.000 kr (Robot)
4.200 kr
6
hidden*
Nov 13
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren
Lasse Ã…berg
Read more about Lasse Ã…berg